KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534290
nr 1453 4290
Gårdsmotiv, omkring 1900, ej signerad. Olja på duk, 27x34, yttermått inklusive ram: 38x45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:38:11
5/3 23:52:18
100 kr
7/3 18:33:12